#ikbloggerlarisirketlerde Blogger Eğitimi

15 Mayıs’ta projemizin sürecinde yer alan eğitimimizi tamamladık. Projeye destek olan şirketlerin ve bloggerların katılımlarıyla faydalı ve keyifli bir eğitim gerçekleştirdik.

Sahibinden.com ve Denizbank‘ın sponsorluğunda Denizbank Akademi’de gerçekleşen eğitimde, “Bilgi Paylaştıkça Değer Kazanır” mottosu ile uzun yıllardır blog yazarı olan Funda GÜLEÇ YALÇIN ve İK Bloggerları olarak yakın takipte olduğumuz İK duayeni Ahmet ERYILMAZ çok değerli bilgiler aktardılar.

Funda GÜLEÇ YALÇIN namıdiğer Fundalina, Bloglar’ın dünyası ve tarihçesi, sosyal mecralar, içerik türleri, blog yazmanın altın kuralları, kişisel marka konumlandırma ve sosyal medya paylaşımları, SEO tekniği ile blog yazısı oluşturma ve sosyal mecralardan paylaşma konularında tecrübelerini aktardı. Karşılıklı soru-cevaplarla ilerleyen interaktif eğitim, tüm katılımcıların ufkunu açtı.

ikbloggerlarisirketlerde

Eğitimin ikinci bölümünde ise Ahmet ERYILMAZ, #ikbloggerlarisirketlerde projesine katılan bloggerlara konu seçme sürecinde ve kurum ziyaretleri yaparken hangi noktalara dikkat edilmesi gerektiğini kendine has üslubu ile aktardı.

Projemizde yer alan İK Bloggerlarına ve Sponsorlarımız Sahibinden.com ve Denizbank‘a projemize göstermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s